Oferta pontonów w aplikacji internetowej Top Marine w zaledwie 3 minuty - Top Marine
22 lata doświadczenia z pontonami pływającymi
Każdego roku produkujemy 4500 m pływających pontonów
18 specjalistów pracuje i pomaga klientom
22 kraje z produktami Top Marine
W ciągu 20 lat staliśmy się wiodącym dostawcą kompletnych rozwiązań w zakresie pontonów pływających w krajach bałtyckich i nordyckich.

Oferta pontonów w aplikacji internetowej Top Marine w zaledwie 3 minuty

Czy myślałeś o zakupie pontonu do zbiornika wodnego gdzie masz swój domek letniskowy, czy po prostu planujesz modernizację portu i szukasz szybkiego sposobu na przebrnięcie przez początkowe plany?

W tym celu stworzyliśmy unikalną na świecie aplikację internetową, w której w kilka minut można łatwo zaprojektować swoje rozwiązania i od razu sprawdzić jego koszt. Jeśli chcesz, możesz przesłać nam swój projekt za pomocą jednego przycisku i otrzymać szczegółową ofertę.

Aplikację można znaleźć pod adresem https://app.topmarine.ee

Dla Twojej wiadomości: aplikacja internetowa jest w języku angielskim, co ułatwia korzystanie z niej na całym świecie.

Podręcznik użytkownika Top Marine Web Application

Aplikacja jest zaprojektowana do pracy w przeglądarce internetowej na komputerze stacjonarnym lub laptopie i jest łatwa oraz intuicyjna w obsłudze, ale jeśli chcesz, możesz uzyskać przewodnik krok po kroku, jak wygląda cały proces.

Krok pierwszy: Przeczytaj, co jest na pierwszej stronie i ustaw swój kraj w aplikacji

Widok pierwszej strony:

  1. menu
  2. wybór produktu
  3. Login jest przeznaczony dla sprzedawców naszych produktów. Jako zwykły użytkownik możesz kliknąć przycisk „Close”.

Najpierw wybierz odpowiedni kraj z menu w lewym górnym rogu, ponieważ to obliczy koszt przy użyciu właściwej stawki VAT.

W przykładzie jako kraj wybieramy Szwecję:

Krok drugi: Wybierz produkt, który Cię interesuje

Następnie kliknij na zdjęcie produktu, a zostaniesz przeniesiony do pulpitu tworzenia projektu.

Nie wiesz jaki produkt wybrać? Najpierw przeczytaj te pomocne artykuły:

Możesz również zdobyć ważną podstawową wiedzę tutaj:

Krok trzeci: Przyjrzyj się pulpitowi i zrób rysunek

W widoku z przodu zobaczysz:

  1. Przewiń menu w dół, aby znaleźć tylko produkty, które pasują do wybranego modelu pontonu.
  2. „Total price” pokazuje całkowity koszt wybranych produktów.
  3. Plus i minus umożliwiają powiększanie i pomniejszanie rysunku.

Biały obszar na środku ekranu przedstawia wodę, a zielony brzeg.

Aby rozpocząć, zmniejsz obraz pulpitu i przeciągnij wybrany ponton do obszaru oznaczającego wodę. Następnie ustaw go w odpowiedniej odległości od lądu.

Informacja

Aby rozpocząć, zmniejsz obraz pulpitu i przeciągnij wybrany ponton do obszaru oznaczającego wodę. Następnie ustaw go w odpowiedniej odległości od lądu.

Zachęcam do rozpoczęcia projektu od doboru np.dodatkowych modułów, kładki dla pieszych, podpory naziemnej, deskowania itp.

Wszystkie produkty można obracać o 360 stopni wokół własnej osi. Na przykład możesz zaprojektować ponton w kształcie litery T, jak pokazano na poniższym przykładzie.

Informacja

Po kliknięciu produktu oprócz symbolu pojawi się czerwona lub zielona ramka. Kolor ramki wskazuje, czy produkt jest podłączony lub prawidłowo wyrównany z innym produktem na ilustracji. Jeśli układ jest nieprawidłowy, ramka będzie czerwona. Przy prawidłowym układzie ramka zmienia kolor na zielony, jak widać na przykładach na górze i na dole. (Ramka pojedynczego produktu jest zawsze czerwona, nie oznacza to, że coś jest nie tak).

Ta funkcja została dodana, aby od razu wiedzieć, czy układ elementów działa dobrze w prawdziwym życiu. Na przykład, jeśli umieścisz pierścień cumowniczy na środku pontonu, jego rama pozostanie czerwona, ponieważ jego pozycja jest nie odpowiednia. Kiedy przesuniesz pierścień do krawędzi pontonu, rama zmieni kolor na zielony, ponieważ cumowanie statku w rzeczywistości jest do polerów umieszczonych przy krawędziach pontonów.

Nawet jeśli nie wykonasz wszystkich połączeń elementów na zielono, nie musisz się martwić, ponieważ po przesłaniu zapytania skontaktuje się z Tobą nasz inżynier, który nada ostateczny szlif Twojemu projektowi.

Krok czwarty: przejrzyj szczegóły projektu i wyślij nam zapytanie

Kiedy jesteś zadowolony ze swojego projektu, czas przyjrzeć się szczegółom. Aby to zrobić, kliknij menu z trzema kropkami po lewej stronie ekranu, aby otworzyć nowy widok.

Informacja

Nie musisz zwracać uwagi na przycisk ,,Add custom component” oraz pola „Transport” i „Installation”; są przeznaczone do wykorzystania przez sprzedawców do sporządzania ofert.

Wystarczy wypełnić dolne pola, a zapytanie jest gotowe do wysłania.

Jeśli chcesz doprecyzować szczegóły lokalizacji pontonu lub dodać inne informacje, które powinniśmy znać, wpisz je w polu „Comment”.

Kliknij ,,Send us your query”, aby wysłać zapytanie.

Po zakończeniu zapytania w przeglądarce pojawi się komunikat:

Twój rysunek i dane kontaktowe pojawią się w naszej skrzynce odbiorczej, a także otrzymasz rysunek w formie pliku PDF w wiadomości e-mail.

Nasz inżynier rozpatrzy Twoją prośbę i skontaktuje się w celu uzyskania dalszych informacji. W razie potrzeby dokona dalszych poprawek rysunku, aby rozwiązanie działało w 100% w prawdziwym życiu i wyśle ​​poprawioną wycenę.

To takie proste! Powodzenia!

 

Czy artykuł był przydatny i przyjemny?

Inne artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Dlaczego wybrać Top Marine?

Najwyższa jakość
100% znajomości produktu
Serwis, który dba
Bezpieczeństwo i ochrona środowiska
Profesjonalny montaż
Uczciwa cena
Szybki czas dostawy
Standaryzacja
Nastawienie