Marina Noblessner – wyprodukowana przez firmę Top Marine

Czołowy dostawca rozwiązań dla portów w krajach nordyckich

Kompleksowe rozwiązania dla portów jachtowych i innych obiektów pływających – od projektu po wdrożenie.

Bezkompromisowa jakość i profesjonalizm

Projektujemy, produkujemy i instalujemy szeroką gamę produktów dla portów jachtowych i pomostów wytwarzanych we własnej fabryce w wykończeniu pod klucz.

Mamy ponad 20-letnie doświadczenie.

Żaden projekt nie jest dla nas za duży.

Chętnie podejmujemy wyzwania i rozwijamy nawet duże projekty, mając za sobą dziesięciolecia doświadczenia i dziesiątki tysięcy metrów wykonanych pomostów.

 • Marina w Kownie - wyprodukowana przez Top Marine

Pod klucz

Projektowanie, produkcja, instalacja i serwis – wszystko w jednym miejscu. Nie uznajemy kompromisów w zakresie jakości, a w naszej produkcji spełniamy wymagania systemu zarządzania jakością ISO 9001 oraz normy środowiskowej ISO 14000.

Kakumäen sataman valmistuminen

Pobierz bezpłatny przewodnik

W przygotowanym przez nas przewodniku znajdziesz podsumowanie wszystkich zagadnień, które należy uwzględnić w projektowaniu rozwiązań w zakresie obiektów pływających. Przesyłając niniejszy formularz, wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności.

  • Top Marine: Projektowanie produktów portowych i pomostów pływających

  Opinie klientów

  Przeczytaj, co mówią nasi zadowoleni klienci:
  • “Top Marine został wybrany jako najlepsza firma do realizacji naszego projektu. Bezpieczeństwo dostaw, niezawodność i profesjonalny projekt były szczególnie pozytywnymi aspektami współpracy. Rekomendujemy pomosty pływające Top Marine również innym firmom!”

   Göran Berghem, Właściciel i Kapitan, Baggö Marina, Tammisaari

  • “Współpraca przebiegała bardzo sprawnie na etapie wyceny, projektowania, przygotowania, montażu i obsługi posprzedażowej. Na uwagę zasługuje również wiedza i umiejętności rozwiązywania problemów pracowników Top Marine, nawet w sytuacjach, w których występuje duży stres związany z presją czasu, nieoczekiwanymi problemami lub wprowadzanymi zmianami technicznymi.”

   René Allik, Manager, Kalevi Yacht Club, Tallinn

  • “Top Marine działał bardzo profesjonalnie, odpowiadając na zaproszenie do składania ofert oraz podczas negocjacji. Stosunek jakości do ceny jest porporcjonalny.
   Na podstawie własnych doświadczeń śmiało polecam Top Marine innym firmom i klubom jachtowym i już to zrobiłem!”

   Jouko Chrons, Kommodori, Hollollan veneseura

  • „Wszystko zostało wykonane na czas i punktualnie, jedyne opóźnienia były po naszej stronie. Przyjazna obsługa, łatwa komunikacja, a połączenia i wiadomości są odbierane bardzo szybko. Chcemy pochwalić również zespół instalatorów za ich pracę i profesjonalizm! Tak, zdecydowanie polecamy Top Marine! Podobnie jak w zeszłym roku, cały projekt pozostawił wyłączenie pozytywne wrażenia. Jakość jest dobra, a obsługa – doskonała!”

   Satu Korpela, Ogrodnik, Miasto Jämsa

  Referencje

  • Top Marine: Baggö Marina

   Baggö Marina

   Tammisaari, Finlandia 59°53’21.00’’N 23°30’48.00’’E

   218 metrów pomostu, 122 miejsc do cumowania łodzi

  • Top Marine: Kalevi Yacht Club

   Kalevi Yacht Club

   Tallinna, Estonia 59°28’13.80’’N 24°49’6.00’’E

   378 metrów pomostu, 150 miejsc do cumowania łodzi

  • Top Marine: Pajulahti boatclub

   Pajulahti boatclub

   Jämsä, Finlandia 61°47’01.9”N 25°25’07.0”E

   80 metrów pomostu, 74 miejsc do cumowania łodzi

  • Top Marine: Haven Kakumäe

   Haven Kakumäe

   Tallinna, Estonia 59°27’06″N 24°36’30″E

   1 137 metrów pomostu, 300 miejsc do cumowania łodzi

  • Top Marine: Riga City Yacht Club

   City Yacht Club Marina

   Ryga, Łotwa 56°58’10’’N 24°05’42’’E

   800 metrów pomostu, 108 miejsc do cumowania łodzi

  • Top Marine: Strängnäs marina

   Strängnä marina

   Strängnäs, Ruotsi 59°37’89.40’’N 17°02’61.13’’E

   179 metrów pomostu, 110 miejsc do cumowania łodzi

  • Top Marine: Centrum pływackie Väinjärvi

   Centrum pływackie Väinjärvi

   Väinjärv, Estonia 58°56′24.01”N 26°5′14.57”E

   25-metrowy odkryty basen z 4 torami i wieża do nurkowania

  Poznaj nas bliżej

  Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań w zakresie obiektów pływających i produktów do portów jachtowych pod klucz. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu staliśmy się wiodącym dostawcą kompletnych przystani i pomostów pływających w krajach bałtyckich i skandynawskich.

  Skontaktuj się z nami i pozwól nam pomóc Ci przygotować Twój projekt

  Zrealizowaliśmy wiele projektów basenów zewnętrznych i basenów pływackich w krajach skandynawskich. Moduły budowlane stosowane w basenach zewnętrznych to zazwyczaj lżejsze pomosty pływające i pomosty do cumowania łodzi, a czasem także większe betonowe pomosty pontonowe. Wieże do skoków, miejsca do opalania i tory pływackie znacznie zwiększają atrakcyjność kąpieliska.

  Przeczytaj więcej o tym, jak basen zewnętrzny może uczynić kąpielisko bezpieczniejszym i bardziej atrakcyjnym.

  W naszej ofercie można znaleźć wysokiej jakości produkty do pomostów nadające się do wielu różnych zastosowań i potrzeb. Dzięki prawidłowo dobranym akcesoriom przeznaczonym do portów i pomostów można uzyskać wykończoną, wyjątkową i służącą swojemu użytkownikowi w najlepszy możliwy sposób całość.

  Przeczytaj więcej o tym, co należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniego produktu do pomostu.

  Wszystkie własne rozwiązania produkujemy we naszej fabryce w Näpi w Estonii, dysponującej 4000 m2 powierzchni produkcyjnej i około 4 hektarami zewnętrznych magazynów. W naszej produkcji wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały i metody, aby zapewnić naszym klientom zrównoważone i przyjazne dla środowiska rozwiązania – bez kompromisów w zakresie jakości.

  Przeczytaj więcej o naszej produkcji

  Nasze doświadczone zespoły transportowe i montażowe zapewniają wysokiej jakości efekt końcowy, niezależnie od lokalizacji. Jesteśmy przyzwyczajeni do pracy w trudnych warunkach, niezależnie od pory roku i pogody!

  Na przestrzeni lat realizowaliśmy projekty w Finlandii, Szwecji, Norwegii, Danii, Estonii, na Łotwie, Litwie, w Rosji, Polsce, na Białorusi, w Rumunii, Bułgarii, Chorwacji, Niemczech, Belgii, na Wyspach Owczych, w Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii i Portugalii.

  Dzięki standardom naszego procesu produkcyjnego możesz mieć pewność, że wszystkie zamówione u nas produkty będą niezmiennie wysokiej jakości. Spełniamy wymagania systemu zarządzania jakością ISO 9001 i normy środowiskowej ISO 14000. Jesteśmy również członkiem PIANC – międzynarodowej organizacji zajmującej się zagadnieniami z zakresu żeglugi. Stosujemy się do ich rad przy projektowaniu naszych portów.

  Ponadto w 2022 r. ukończyliśmy pierwsze w pełni bezemisyjne instalacje.

  Top Marine to założona w 2004 roku firma z siedzibą w Estonii, obecnie posiadająca spółki zależne lub stałe przedstawicielstwa nie tylko w Finlandii i Estonii, ale i w Szwecji, Norwegii, Danii, na Łotwie, Litwie, w Niemczech, Rumunii i Polsce. W 2014 r. zostaliśmy uhonorowani nagrodami: „Firma Roku” i „Firma Eksportowa Roku” podczas Gali Estońskich Nagród Biznesowych.

  Zobacz dane kontaktowe międzynarodowych dystrybutorów.

  Nasz zespół łączy w sobie dziesięciolecia doświadczenia inżynierskiego, którego przykładem jest nasz CEO Andry Prodel posiadający kwalifikacje autoryzowanego starszego inżyniera mechanika z certyfikatem EU Europass 2021. Nasz doświadczony zespół zarządza nawet najbardziej wymagającymi planami projektowymi z zachowaniem profesjonalizmu i transparentności.

  Dowiedz się, jak działa nasz proces planowania i zamówień.