Kontakt - Top Marine
22 lata doświadczenia z pontonami pływającymi
Każdego roku produkujemy 4500 m pływających pontonów
18 specjalistów pracuje i pomaga klientom
22 kraje z produktami Top Marine
W ciągu 20 lat staliśmy się wiodącym dostawcą kompletnych rozwiązań w zakresie pontonów pływających w krajach bałtyckich i nordyckich.

Kontakt

Dealer in Poland

Róża Łachacz, info@topmarine.pl, www.topmarine.pl
Róża Łachacz

Róża Łachacz

Tel No.: +48517137905

E.mail: info@topmarine.pl

E-mail: aquacomfort.dnw@gmail.com

 

 

24 kilometry od portu
24 kilometry od lotniska
22 kilometry od centrum miasta

Zespół który Tobie pomoże

Andry Prodel

Manager

Tel No.: +372 5304 4000E-mail: andry@topmarine.pl

Silver Pütsep

Project Manager

Tel No.: +372 518 0797E-mail: silver@topmarine.pl

Lauri Lepp

Sales Technician

Tel No.: +372 5362 6166E-mail: lauri@topmarine.pl

Dmitri Gorbatšev

Sales Engineer

Tel No.: +372 509 0245E-mail: dmitri@topmarine.pl

Tarmo Tomson

Production Manager

Tel No.: +372 523 1156E-mail: tarmo@topmarine.pl

Anneli Prodel

Financial Manager

Tel No.: +372 5663 8383E-mail: anneli@topmarine.pl

Dlaczego wybrać Top Marine?

Najwyższa jakość
100% znajomości produktu
Serwis, który dba
Bezpieczeństwo i ochrona środowiska
Profesjonalny montaż
Uczciwa cena
Szybki czas dostawy
Standaryzacja
Nastawienie