22 lata doświadczenia z pontonami pływającymi
Każdego roku produkujemy 4500 m pływających pontonów
18 specjalistów pracuje i pomaga klientom
22 kraje z produktami Top Marine
Top Marine, info@topmarine.pl, www.topmarine.pl

Akcesoria

Aby pomosty pływające były jak najbardziej komfortowe w użytkowaniu, oferujemy szeroką gamę akcesoriów.

Odnogi cumownicze, bomy cumownicze, boje cumownicze, kotwice, trapy, przyczółki, drabinki kąpieliskowe, barierki I berierki z ławką ułatwiają użytkowanie pomostu i rozszerzają jego zastosowanie.

Dlaczego akcesoria nie znajdują się w standardowym wyposażeniu? Ze względu na same pomosty pływające, potrzeby ludzi i warunki naturalne, w jakich są umiejscowione. Dzięki zastosowaniu akcesoriów istnieje możliwość skompletowania zestawu według potrzeb.

Na przykład możesz potrzebować drewnianego lub metalowego trapu dojściowego. A to zależy od modelu pomostu, jego odległości od brzegu i stopnia wahania poziomu wody.

Albo drabinki kąpieliskowej. To, czy należy wybrać drabinę 4- czy 7-stopniową, zależy od tego, czy pomost, do którego ma być przymocowana drabina, jest stały czy pływający. Na pomoście stacjonarnym drabina również pozostaje nieruchoma, a przy niskim stanie wody drabina 4-stopniowa może nie wystarczyć. Jednak pomost pływający porusza się wraz z poziomem wody, w takim przypadku wystarczy drabina 4-stopniowa.

Dzięki dodatkom możesz również urozmaicić pomosty, na przykład za pomocą mostu łukowego lub lamp zasilanych energią słoneczną.

Istnieje wiele produktów i opcji, ale nie musisz się martwić o dokonanie właściwego wyboru. Nasi specjaliści wiedzą, jakie akcesoria najlepiej pasują do danego typu pomostów i Twoich potrzeb. Opowiedzą o zaletach każdego produktu i przedstawią rekomendacje.

Sprawdź różne możliwości, klikając poniższe kategorie produktów i poinformuj nas o swoich życzeniach.

Opinie klientów

Przeczytaj, co mówią nasi zadowoleni klienci:
Baggo Marina hamnkapten Goran Berghem.

Top Marine został wybrany jako najlepsza firma do realizacji naszego projektu. Bezpieczeństwo dostaw, niezawodność i profesjonalny projekt były szczególnie pozytywnymi aspektami współpracy. Rekomendujemy pomosty pływające Top Marine również innym firmom!

Goran Berghem, Właściciel i Kapitan Portu Baggö Marina

„Top Marine działał bardzo profesjonalnie, odpowiadając na zaproszenie do składania ofert oraz podczas negocjacji: prezentacje pracy i produkcji potwierdziły zaufanie do rzetelności firmy i powodzenia projektu.
Zarówno CEO, jak i kierownik projektu w pełni uwzględnili nasze potrzeby i życzenia. Top Marine dotrzymał obietnic i nienagannie wywiązał się ze wszystkich zobowiązań wynikających z umowy. Stosunek jakości do ceny jest porporcjonalny.
Na podstawie własnych doświadczeń śmiało polecam Top Marine innym firmom i klubom jachtowym i już to zrobiłem!
Podsumowując, mogę powiedzieć, że to wzorowa firma, która z pewnością znajdzie nowych klientów i projekty, nawet tutaj w Finlandii, nad brzegiem jeziora Päijänne ”.

Jouko Chrons, Commodore from Hollola boatclub

Przyjaciele podarowali mi mały ponton ECO na urodziny w 2010 roku. Zainstalowaliśmy go w jeden dzień, a wieczorem cieszyliśmy się już sauną. Do tego czasu szliśmy brzegiem stawu, żeby spędzić czas w naszej prawdziwej saunie suchej w Haanja, ale gdy brzeg stał się śliski, wchodzenie i wychodzenie z niego nie było wygodne. Po otrzymaniu pływającego pontonu sauna jest znacznie przyjemniejsza. Dzięki pontonowi pływackiemu możesz łatwo dostać się do stawu i wydostać się po drabince. Ponton wymaga bardzo niewielkiej konserwacji. Czyszczę go w razie potrzeby, ale nie częściej niż raz na kilka lat. Oczywiście, ponton pływacki najbardziej przypadnie do gustu dzieciom! Wcześniej staw był tylko kałużą w rogu ogrodu, ale teraz życie towarzystkie podczas czasu wolnego przeniosło się w okolice stawu. Ponton pływacki to doskonałe miejsce do spędzania wolnego czasu - do opalania, pływania, grillowania, oglądania gwiazd i po prostu chwili relaksu.
Polecam doświadczenie i jakość Top Marine!

Andrus Vare

„Tworząc marinę Kakumäe, postawiliśmy sobie za cel stworzenie najlepszego, pięciogwiazdkowego centrum morskiego w Zatoce Fińskiej i w krajach bałtyckich. Aby zrealizować ten pomysł, jako naszego partnera wybraliśmy najbardziej bezkompromisowego wizjonera, firmę Top Marine.
Z dumą możemy powiedzieć naszym klientom, że marina Haven Kakumäe została zaplanowana, zaprojektowana i wyprodukowana w Estonii.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Dziękuję Top Marine! ”

Indrek Ilves, Director of Haven Kakumäe Marina

Doświadczenie Kalev Yacht Club z Top Marine było przyjemne pod każdym względem, bez żadnej przesady. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie na etapie wyceny, projektowania, przygotowania, montażu i obsługi posprzedażowej. Jeśli chodzi o sugerowanie rozwiązań inżynierskich, to profesjonaliści, którzy jednocześnie słuchają i uwzględniają myśli klienta. Na uwagę zasługuje również wiedza i umiejętności rozwiązywania problemów pracowników Top Marine, nawet w sytuacjach, w których występuje duży stres związany z presją czasu, nieoczekiwanymi problemami lub wprowadzanymi zmianami technicznymi.

René Allik, Manager of Kalevi Yacht Club

Dlaczego wybrać Top Marine?

Najwyższa jakość
100% znajomości produktu
Serwis, który dba
Bezpieczeństwo i ochrona środowiska
Profesjonalny montaż
Uczciwa cena
Szybki czas dostawy
Standaryzacja
Nastawienie
Róża Łachacz, info@topmarine.pl, www.topmarine.pl
Poproś o pomoc eksperta