22 lata doświadczenia z pontonami pływającymi
Każdego roku produkujemy 4500 m pływających pontonów
18 specjalistów pracuje i pomaga klientom
22 kraje z produktami Top Marine
Top Marine, info@topmarine.pl, www.topmarine.pl

Wybierz pomost, który odpowiada Twoim potrzebom

Pomost pływający idealnie sprawdza się w osłoniętych dużych portach, mniejszych przystaniach, prywatnych posesjach, również jako kąpielisko na śródlądziu. Jake wybrać pływaki? Czy pomost powinien być wykonany z pływaków cało betonowych, czy na pływakach siatkobetonowych z drewnianym pokładem, a może na pływakach plastikowych?

Łatwiej dokonać wyboru, jeśli potrafisz odpowiedzieć na poniższe pytania:

  • do czego ma służyć pomost (do cumowania łodzi lub jachtów, jako platforma kąpieliskowa , falochron itp.);
  • do jakich warunków powinien być przystosowany pomost pływający (zamknięty akwen, brzeg morza);
  • jaka powinna być nośność pływającego pontonu;
  • jaka jest wysokość fali akwenu;
  • jak długi lub szeroki powinien być pomost;
  • jakie są wysokości wolnej burty łodzi cumujących przy pomoście;
  • czy pomost ma być ustawiony prostopadle czy równolegle do brzegu;
  • itp.

Kliknij na różne typy pływających pomostów poniżej, aby dowiedzieć się więcej o ich danych technicznych, cenach, konserwacji, akcesoriach , montażu, kotwiczeniu itp. W ten sposób możesz zapoznać się z podstawowymi informacjami przed rozmową z naszym specjalistą.

Kontakt do specjalisty znajdziesz na dole strony.

Wszystkie produkty są również wyposażone w bogatą galerię zdjęć, w której można zorientować się, jak wygląda różne typy pomostów pływających.

Opinie klientów

Przeczytaj, co mówią nasi zadowoleni klienci:
Baggo Marina hamnkapten Goran Berghem.

Top Marine został wybrany jako najlepsza firma do realizacji naszego projektu. Bezpieczeństwo dostaw, niezawodność i profesjonalny projekt były szczególnie pozytywnymi aspektami współpracy. Rekomendujemy pomosty pływające Top Marine również innym firmom!

Goran Berghem, Właściciel i Kapitan Portu Baggö Marina

„Top Marine działał bardzo profesjonalnie, odpowiadając na zaproszenie do składania ofert oraz podczas negocjacji: prezentacje pracy i produkcji potwierdziły zaufanie do rzetelności firmy i powodzenia projektu.
Zarówno CEO, jak i kierownik projektu w pełni uwzględnili nasze potrzeby i życzenia. Top Marine dotrzymał obietnic i nienagannie wywiązał się ze wszystkich zobowiązań wynikających z umowy. Stosunek jakości do ceny jest porporcjonalny.
Na podstawie własnych doświadczeń śmiało polecam Top Marine innym firmom i klubom jachtowym i już to zrobiłem!
Podsumowując, mogę powiedzieć, że to wzorowa firma, która z pewnością znajdzie nowych klientów i projekty, nawet tutaj w Finlandii, nad brzegiem jeziora Päijänne ”.

Jouko Chrons, Commodore from Hollola boatclub

Przyjaciele podarowali mi mały ponton ECO na urodziny w 2010 roku. Zainstalowaliśmy go w jeden dzień, a wieczorem cieszyliśmy się już sauną. Do tego czasu szliśmy brzegiem stawu, żeby spędzić czas w naszej prawdziwej saunie suchej w Haanja, ale gdy brzeg stał się śliski, wchodzenie i wychodzenie z niego nie było wygodne. Po otrzymaniu pływającego pontonu sauna jest znacznie przyjemniejsza. Dzięki pontonowi pływackiemu możesz łatwo dostać się do stawu i wydostać się po drabince. Ponton wymaga bardzo niewielkiej konserwacji. Czyszczę go w razie potrzeby, ale nie częściej niż raz na kilka lat. Oczywiście, ponton pływacki najbardziej przypadnie do gustu dzieciom! Wcześniej staw był tylko kałużą w rogu ogrodu, ale teraz życie towarzystkie podczas czasu wolnego przeniosło się w okolice stawu. Ponton pływacki to doskonałe miejsce do spędzania wolnego czasu - do opalania, pływania, grillowania, oglądania gwiazd i po prostu chwili relaksu.
Polecam doświadczenie i jakość Top Marine!

Andrus Vare

„Tworząc marinę Kakumäe, postawiliśmy sobie za cel stworzenie najlepszego, pięciogwiazdkowego centrum morskiego w Zatoce Fińskiej i w krajach bałtyckich. Aby zrealizować ten pomysł, jako naszego partnera wybraliśmy najbardziej bezkompromisowego wizjonera, firmę Top Marine.
Z dumą możemy powiedzieć naszym klientom, że marina Haven Kakumäe została zaplanowana, zaprojektowana i wyprodukowana w Estonii.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Dziękuję Top Marine! ”

Indrek Ilves, Director of Haven Kakumäe Marina

Doświadczenie Kalev Yacht Club z Top Marine było przyjemne pod każdym względem, bez żadnej przesady. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie na etapie wyceny, projektowania, przygotowania, montażu i obsługi posprzedażowej. Jeśli chodzi o sugerowanie rozwiązań inżynierskich, to profesjonaliści, którzy jednocześnie słuchają i uwzględniają myśli klienta. Na uwagę zasługuje również wiedza i umiejętności rozwiązywania problemów pracowników Top Marine, nawet w sytuacjach, w których występuje duży stres związany z presją czasu, nieoczekiwanymi problemami lub wprowadzanymi zmianami technicznymi.

René Allik, Manager of Kalevi Yacht Club

Dlaczego wybrać Top Marine?

Najwyższa jakość
100% znajomości produktu
Serwis, który dba
Bezpieczeństwo i ochrona środowiska
Profesjonalny montaż
Uczciwa cena
Szybki czas dostawy
Standaryzacja
Nastawienie
Róża Łachacz, info@topmarine.pl, www.topmarine.pl
Poproś o pomoc eksperta