22 lata doświadczenia z pontonami pływającymi
Każdego roku produkujemy 4500 m pływających pontonów
18 specjalistów pracuje i pomaga klientom
22 kraje z produktami Top Marine
Top Marine, info@topmarine.pl, www.topmarine.pl

Haven Kakumäe, Talin

http://https://youtu.be/6inB05A729Y

„Tworząc marinę Kakumäe, postawiliśmy sobie za cel stworzenie najlepszego, pięciogwiazdkowego centrum morskiego w Zatoce Fińskiej i krajach bałtyckich. Aby zrealizować ten pomysł, jako naszego partnera wybraliśmy najbardziej bezkompromisowego wizjonera

Z dumą możemy powiedzieć naszym klientom, że marina Haven Kakumäe została zaplanowana, zaprojektowana i wyprodukowana w Estonii.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Dziękuję Top Marine! ”

Indrek Ilves

Indrek Ilves
Indrek Ilves, dyrektor Haven Kakumäe

Haven Kakumäe to najnowocześniejsza marina w krajach bałtyckich, położona w stolicy Estonii w Talinie; a dokładniej na zachodnim wybrzeżu zatoki Kopli, na półwyspie Kakumäe.

Przy budowie mariny jachtowej chodziło o nadanie jej wysokiej jakości i luksusowego wyglądu, co oznacza, że ​​pontony mają wiele niestandardowych detali. Szczególne atrakcje to żeliwne polery i postumenty oświetleniowe zwane Koral, zaprojektowane przez agencję projektową Keha3.

Pontony ciężkie, Top Marine, info@topmarine.pl, www.topmarine.pl
Pontony ciężkie Have Kakumäe, Estonia

 

W sumie jest pięć pływających pontonów o łącznej długości 1137 m; z miejscem na 300 łodzi. W marinie mieszczą się jachty o długości od 25 stóp do 110 stóp.”

Projektowanie mariny rozpoczęliśmy w pierwszej połowie 2016 roku, początkowym etapem było opracowanie schemat ruchu basenu portowego oraz plan lokalizacji pływających pontonów.

Produkcja rozpoczęła się we wrześniu 2016 roku, a do października zamontowaliśmy pierwszy ponton. Wszystkie pływające elementy zostały zainstalowanie tuż przed zamarznięciem basenu portowego, na początku stycznia.

Ostatnie prace kotwienia i montaż odnóg cumowniczych rozpoczęliśmy w marcu. Projekt został ukończony na czas, a Haven Kakumäe zostało oficjalnie otwarte 22 czerwca 2017 roku.

Przystań Kakumäe stała się miejscem, w którym ludzie uwielbiają spędzać czas, w marinie odbywają się różne imprezy, a oprócz zajęć żeglarskich i morskich organizowane są również gry w piłkę i koncerty.

Lokalizacja Haven Kakumäe i informacje kontaktowe

Lesta 16/18, Talin, 13516, Estonia
59°27’07’’ N 24°36’19’’ E
Nr Tel.: + 372 6777 444
E-mail: marina@havenk.comConstruction of Haven Kakumäe


Dlaczego wybrać Top Marine?

Najwyższa jakość
100% znajomości produktu
Serwis, który dba
Bezpieczeństwo i ochrona środowiska
Profesjonalny montaż
Uczciwa cena
Szybki czas dostawy
Standaryzacja
Nastawienie
Róża Łachacz, info@topmarine.pl, www.topmarine.pl
Poproś o pomoc eksperta